O nas

Uprawą roślin ozdobnych zajmujemy się od ponad 30 lat. W produkcji drzew i krzewów mamy 20 letnie doświadczenie. Możemy poszczycić się wykwalifikowaną, doświadczoną i niezawodną kadrą będącą zawsze do Państwa dyspozycji.

Pragniemy zagwarantować wysoką jakość produkowanych przez  nas roślin, zapewnić fachowe doradztwo w zakresie ich doboru oraz formy nasadzeń. Dążymy do zagwarantowania Państwu ogromnej satysfakcji z wykonanych przez nas aranżacji ogrodów oraz posiadania pięknych widoków za oknami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem naszych sadzonek przez internet, polecamy sklep internetowy floramis.pl

Ciągle powiększamy powierzchnię upraw pojemnikowych, wprowadzamy nowe gatunki i odmiany. Obecnie działamy na powierzchni 8 ha. Rośliny eksponujemy i sprzedajemy przy ul. Lubichowskiej 9 (punkt sprzedaży detalicznej). Plantacja znajduje się przy ul. Skarszewskiej 7 (produkcja i sprzedaż hurtowa). Znajdziecie Państwo u nas szeroki asortyment ciekawych roślin: drzewa i krzewy liściaste, iglaste, pnącza, szczepione formy pienne i rośliny wodne. Oprócz roślin standardowych można zaopatrzyć się u nas w duże egzemplarze. Gwarantujemy wysoką jakość produkowanych przez nas roślin, zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie ich doboru oraz formy nasadzeń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej szkółki.

Właścicielem szkółki jest Paweł Pesta- „Wykonuję swój zawód z wielką pasją i zamiłowaniem. Mam nadzieję, że przyczynię się do upiększenia otoczenia terenów zielonych i Państwa ogrodów”.