O nas

Uprawą roślin ozdobnych zajmujemy się od ponad 30 lat. W produkcji drzew i krzewów mamy 20 letnie doświadczenie. Możemy poszczycić się wykwalifikowaną, doświadczoną i niezawodną kadrą będącą zawsze do Państwa dyspozycji.

Pragniemy zagwarantować wysoką jakość produkowanych przez  nas roślin, zapewnić fachowe doradztwo w zakresie ich doboru oraz formy nasadzeń. Dążymy do zagwarantowania Państwu ogromnej satysfakcji z wykonanych przez nas aranżacji ogrodów oraz posiadania pięknych widoków za oknami.

facebook pesta Zapraszamy na naszą stronę na Facebook’u!

Ciągle powiększamy powierzchnię upraw pojemnikowych, wprowadzamy nowe gatunki i odmiany. Obecnie działamy na powierzchni 8 ha. Rośliny eksponujemy i sprzedajemy przy ul. Lubichowskiej 9 (punkt sprzedaży detalicznej). Plantacja znajduje się przy ul. Skarszewskiej 7 (produkcja i sprzedaż hurtowa). Znajdziecie Państwo u nas szeroki asortyment ciekawych roślin: drzewa i krzewy liściaste, iglaste, pnącza, szczepione formy pienne i rośliny wodne. Oprócz roślin standardowych można zaopatrzyć się u nas w duże egzemplarze. Gwarantujemy wysoką jakość produkowanych przez nas roślin, zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie ich doboru oraz formy nasadzeń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej szkółki.

Właścicielem szkółki jest Paweł Pesta- „Wykonuję swój zawód z wielką pasją i zamiłowaniem. Mam nadzieję, że przyczynię się do upiększenia otoczenia terenów zielonych i Państwa ogrodów”.